HİZMETLERİMİZ

Pompa ve Hidrofor Sistemleri

Firmamızın Pompa ve Hidrofor sistem çözümleri

Kevseroğlu Makine  pompa konusunda yılların tecrübesini siz değerli müşterilerimize sunmak için sizlerden veya projeden aldığı bilgileri işleyerek size en uygun pompa seçimi konusunda yardımcı olur. 

 

                                                            

POMPA ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ;

 

 

     KSB POMPA VE VANA  

Kayseri'de yetkili bayisi ve servisi olduğumuz dünyaca ünlü Alman markası olan Ksb ile 1995'den beri çalışmalarımızı yürütmekteyiz.Ksb pompalar  yüksek verim istediğimiz alanlarda ve özel proses pompaj uygulamalarında kullanılmaktadır.

     

  

   EBARA POMPA

Firmamız Ebara pompa ile 2009 yıllında çalışmaya başlamış bayilik ve servis hizmetleri sunmaktadır. EBARA CORPORATION 1912 yılında Japonya’da kurulmuş olup, ana iştigal konusu pompa üretimi olan, yıllık 6 milyar doları aşan cirosu, 15.000 kişiden fazla çalışanı ve 0,5 Hp'den 65.000 Hp.'ye kadar her tipte su - sıvı pompasını tek isim altında kendi tesislerinde imal eden özelliği ile dünyanın en büyük pompa imalatçısı sıfatını taşımaktadır.

 

 

 

STANDART POMPA

 

Kevseroğlu Mak. Standart pomp ile 1990 lı yıllarda hem bayilik hemde yetkili servisliğini yapmaktadır.1957 yılında temelleri atılan STANDART POMPA VE MAKİNA SANAYİ TİC. A.Ş, yarım asrı aşan tecrübesi ve üçüncü jenerasyona ulaşan istikrarlı başarısı ile Türkiye’nin ilk yüzde yüz yerli pompa üreticisi olma özelliğini taşımaktadır.

Bugün sadece Türkiye'de değil dünyada kurulan endüstriyel proseslerde ve petro-kimya sanayinde, tarımsal sulamadan genel amaçlı su temini, atık su transferi ve arıtma tesislerine varıncaya kadar sıvıların basınçlandırılmasına gereksinim duyulan pek çok alanda Standart Pompa ürünleri kullanılmaktadır.

Standart Pompa ve Hidrofor Sistemleri, son dönemde özellikle üretim gamındaki geliştirme çalışmalarıyla dikkat çekmektedir. Geliştirilen ürünleri ile gemi sanayi, petro-kimya sanayi ve akıllı bina sistemleri gibi farklı sektörlere de açılmıştır.

 

 

İMPO

Firmamız İmpo Motor pompa ile 2000'li  yıllarda çalışmaya başlamış olup servis hizmetide sunmaktadır. Kevseroğlu Mak. konularında uzmanlaşmış markalarla  çalışmayı kendine misyon  edinmiş olduğundan ve İmpo markası derin kuyu pompalarında  Türkiye'nin en önde gelen imalatçısı olduğundan beraber çalışmasını sürdürmektedir. Temelleri 1969 yılında atılan İMPO, bugün yurdumuzda dalgıç motor ve pompa sektöründe en kapsamlı üretimi gerçekleştiren firmadır. Sürekli Ar Ge çalışmalarıyla desteklenen dalgıç motor ve pompalarımız İMPO markası altında yüksek verimlilik, kaliteli işçilik ve rekabetçi fiyat avantajı sağlar. Özel uzmanlık gerektiren sarılabilir dalgıç motor konusunda yurtiçinde büyük başarıya ulaşan ürünlerimiz yurtdışında da giderek yükselen bir pazar payı elde etmektedir.

 

 

DOMAK POMPA

Kevseroğlu mak. Domak pompanın kuruluş yıllarından itibaren Kayseri'de bayilik ve servis hizmeti vermektedir. Kuruluşu 1962 yılına dayanan şirketler grubunun bir kolu olarak Samsun Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında su pompası üreten DOMAK Pompa; Dünya pompacılığındaki  gelişmeleri, yeni teknoloji ve imalat sistemlerini, kendisine özgü kalite anlayışı ile birleştirerek üretimlerini yapmaktadır. Domak pompa ile çalışmalarımız ağırlıkla tarımsal sulama ve hidrofor sistemleri üzerinde yoğunlaşmaktadır.

 

LEO POMPA

Çin'in hammadde ve işçilik avantajını fiyatlarına yansıtması her sektörde olduğu gibi pompa sektöründe de oluşturması ve Leo firması ürünlerinde kaliteyi uygun fiyata sunması siz müşterilerimize alternatif pompa seçimini sunmaktayız.Daha çok domestik ,tarımsal ve peyzaj uygulamalarında çalıştığımız Leo pompa geniş ürün yelpazesiyle aradağınızı bulmak konusunda yardımcı olacağız.

 

 

PETRO-LAND DİŞLİ POMPALAR

 

Kevseroğlu mak. endüstriyel dişli pompalar konusunda Petro-Land firması ile çalışmaktadır.

Petroland iç dişli ve modül dişli pompalar üretmekte bunun yanında lob pompalar, havalı diyafram pompalar vidalı pompalar ve ex-proof elektrik motorları konularında distribütörlükleri bulunmaktadır.

Petroland üretimini yaptığı ve distribütörlüğünü yürütmekte olduğu ürünlerle tüm endüstriyel akışkan transferi uygulamalarında çözümler üretebilmektedir.

 

Uygun pompa seçimi uzmanlık ister;

Bir çok pompa firması ile birlikte çalışmaktayız, sizin için en uygun pompayı seçmek için bizi arayınız.